Sefa Özdemir YILMAZ

Sefa Özdemir YILMAZ

Başkan

  • info@okeved.org
  • +90 506 867 47 59

Yozgat Sarıkaya doğumlu olan Sefa Özdemir Yılmaz Lise eğitimini Mersin Özel Akdeniz Palmiye Koleji’nde, Lisans eğitimini Bursa Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F işletme bölümünde tamamlanmıştır. İstanbul Ticaret Üniversitesi Muhasebe ve Denetim bölümünde Yüksek Lisans yapan Sefa Özdemir Yılmaz aynı zamanda Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı Güvenliği ve Çocuk Gelişimi bölümlerini bitirmiştir.


Farklı sektörlerde uzman ve yöneticilik yapan Sefa Özdemir Yılmaz aynı zamanda Mali Müşavir (SMMM)’dir. İlk çocuğu olduktan sonra okul öncesi eğitimine özel ilgi duymuştur. Birçok eğitim ve seminerlere katıldıktan sonra Türkiye’ deki okul öncesi eğitim standartlarının dünya standartlarına ulaşabilmesi ve Türkiye’de okul öncesi eğitimde farkındalık yaratma ve etik kuralları belirleme adına 2015 yılında Okul Öncesi Eğitim Kurumları ve Eğitmenleri (Okeved) Derneğini kurulmuştur. Halen Dernek başkanlığını yürüten Sefa Özdemir Yılmaz evli, Toprak ve Çınar adında iki çocuk annesidir.

Okeved | Okul Öncesi Eğitim Kurumları ve Eğitmenleri Derneği

Okul Öncesi Eğitim Kurumları ve Eğitmenleri Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Okeved

Barbaros Hayrettin Paşa Mh. 1993. Sk. Prestige Konutları A2 Blok No: 31/A D: 1
34522 Esenyurt / istanbul

Dernek Yazılımı: Rasim Kılıç © Tüm Hakları Saklıdır.