Derya Şenel DEMİR

Derya Şenel DEMİR

Eğitim Kurulu Üyesi

  • deryaseneldemir@gmail.com
  • +90 536 960 80 14

Uzman Klinik Psikolog Derya Şenel DEMİR;

Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nden Onur Belgesi alarak Psikolog ünvanıyla mezun oldum. Ardından lisansüstü eğitimimi Uzman Klinik Psikolog olarak tamamladım.

Lisans ve lisansüstü eğitimime devam ederken Balıklı Rum Hastanesi ve Avrupa Şafak Hastanesi’nde gözlemci psikolog olarak görev yaptım.

2014 yılında ABC Danışmanlık Merkezinde özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklarla çalışmalarımı sürdürdüm.

2015 yılında Avrupa Çocuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde ve İstanbul Yaşam Merkezinde kurum psikoloğu olarak görev yaptım.

2016 yılında İnteraktif Danışmanlık merkezinde çocuk ve ergen danışanlarıma hizmet verirken, çeşitli kurumlarda ailelere yönelik bilinçlendirme seminerleri gerçekleştirdim.

2017 yılında Bahçeşehir IQ KİDS Anaokulunda Kurum Müdürü olarak çalışırken aynı zamanda psikolojik danışmanlık hizmetimi vermeye devam ettim.

2018 yılında Bahçeşehir de psikolojik danışmanlığını sürdürdüğüm birçok okulla birlikte, Strateji Danışma Merkezinde de çocuk, ergen, yetişkin ve özel eğitim gereksinimi duyan çocuklara danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Lisans ve Lisans üstü eğitimim boyunca birçok kongre, toplantı ve workshop çalışmalarına katıldım. Üyesi olduğum Türk Psikologlar Derneği bünyesinde de gönüllü çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Yurt Gazetesinde köşe yazarlığı yaparken aynı zamanda Özel Çocuklar Eğitim ve Dayanışma Derneği’nin (ÖÇED) e dergisinde yazılarımı okuyucularla paylaşmaya devam ediyorum.

Okeved | Okul Öncesi Eğitim Kurumları ve Eğitmenleri Derneği

Okul Öncesi Eğitim Kurumları ve Eğitmenleri Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Okeved

Barbaros Hayrettin Paşa Mh. 1993. Sk. Prestige Konutları A2 Blok No: 31/A D: 1
34522 Esenyurt / istanbul

Dernek Yazılımı: Rasim Kılıç © Tüm Hakları Saklıdır.